چگونه به نقطه باتری کم عمر؟

هنگامی که آن را اول و نسل دوم از آی فون می آید، شما باید به اولین را از سینی سیم با یک گیره کاغذ کوچک است. سپس پیچ در هر دو طرف نقطه شارژ حذف و خاموش پشت جلد با استفاده از یک نیروی کوچک. جدا کابل روبان که این مورد به مادربرد متصل و حذف صفحه نمایش با استفاده از یک spudger. مادربرد به حذف بعد از اینکه شما واقع اند و حذف حدود 8 پیچ و یک “4” کابل روبان بود.

از حل مشکل شبکه خود، مشکلات سخت افزاری و یا مشکلات نرم افزار برای دسکتاپ شما، PC یا MAC خود، به تنظیم کردن، نصب نرم افزار، ویروس شناسایی کرده و حتی تمیز کردن، حرفه ای تعمیر کامپیوتر متخصص ما خوشحال برای پاسخ به تمام سوالات خود را در مورد تعمیر کامپیوتر خواهد بود و تعمیر و نگهداری، به طوری که شما همیشه کسی به صدا در صورت هر گونه مشکل حتی اگر آن را در طول ساعات عجیب و غریب است.

قرص انعطاف پذیری بسیار بیشتر و راحتی برای مردم از تلفن می کند. از تماشای فیلم، خواندن کتاب، ایجاد ارائه کار، صحبت کردن با مشتریان در اسکایپ در حالی که در حال حرکت به نگه داشتن خود را با بازی های سرگرم و ارتباط با دوستان و خانواده از طریق رسانه های اجتماعی، چیزی است که قرص نمی تواند انجام دهد وجود دارد. بنابراین، اگر قرص خود را شکسته است و یا کار نمی کند، شما می خواهید آن را به سرعت تعمیر.

تیم حرفه ای ما متخصص در بازی تعمیرات کنسول و نیز ارائه می دهد ارتقاء. از سیستم عامل نسل فعلی به نسخه های قدیمی تر، ما می توانیم شما راه حل ارائه به طوری که شما می توانید به بازی در هیچ زمان. اگر شما دچار مشکل با کنسول دستی خود را، ما باید کمک به رفع که بیش از حد.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *